Zavřít

Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 47 674,00 Kč - 405 350,00 Kč

Profesionální kávovary Nuova Simonelli - spolehlivost, preciznost a tradice

Profesionální kávovary Nuova Simonelli

Nuova Simonelli je italský výrobce kávovarů a profesionálního kávového vybavení se sídlem v regionu Marche v Itálii. Společnost byla založena v roce 1936 bratry Orlando a Giuseppe Simonelli, kteří se zaměřovali na výrobu a opravu strojů.

V roce 1950 společnost představila svůj první kávovar, který byl později v roce 1955 nahrazen kávovarem Aurelia, který se stal jedním z nejvýznamnějších výrobků společnosti. V průběhu let Nuova Simonelli rozšířila svou produktovou řadu o další kávovary, mlýnky na kávu a další vybavení pro profesionální kavárny a kavárenské podniky.

V roce 2000 se společnost spojila s jiným italským výrobcem kávovarů Victoria Arduino a vytvořila novou společnost s názvem Simonelli Group. Tato nová společnost nadále vyrábí kávovary pod značkou Nuova Simonelli a Victoria Arduino a nabízí také další produkty pro kavárny, jako jsou mlýnky na kávu, mixéry a další vybavení.

V současné době je Nuova Simonelli jedním z předních výrobců profesionálního kávového vybavení na světě a má zákazníky v mnoha zemích. Společnost se zaměřuje na inovaci a vývoj nových technologií, aby mohla nabídnout zákazníkům nejlepší kávové zážitky.

 

Spolehlivost kávovarů je jedním z hlavních faktorů, na kterých si zakládá Nuova Simonelli. Společnost se zaměřuje na výrobu kvalitních kávovarů s vysokou životností a minimalizací potřeby oprav a údržby.

Kávovary Nuova Simonelli jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou pečlivě sestaveny s ohledem na kvalitu a trvanlivost. Společnost také poskytuje zákaznickou podporu a servis po celém světě, aby zákazníci mohli mít jistotu, že jejich kávovary budou vždy fungovat správně.

Nuova Simonelli také investuje do vývoje nových technologií, které umožňují kávovarům pracovat s maximální efektivitou a minimalizovat jejich poruchovost. Například kávovar Aurelia II, který je jedním z nejpopulárnějších kávovarů v kavárnách a restauracích, je vybaven speciálním systémem, který minimalizuje výskyt vodního kamene a prodlužuje tak životnost kávovaru.

Díky těmto opatřením jsou kávovary Nuova Simonelli považovány za jedny z nejspolehlivějších na trhu a jsou oblíbené u profesionálních baristů a majitelů kaváren po celém světě.

Aktivní filtry