Vážení zákazníci,

z provozních důvodů budou objednávky objednané od 12.7. odeslány v týdnu od 22.7. Děkujeme za pochopení.

Kavagastro.cz

Zavřít

Jakmile někoho pozvete na návštěvu k sobě domů, pak ho musíte něčím pohostit. Posezení u sklenice vody totiž není to pravé ořechové - u šálku lahodné kávy se bude povídat mnohem lépe a příjemněji. Dnes můžete díky moderním a šikovným kávovarům i ve vaší kuchyni připravit lahodný nápoj, který si svou kvalitou a chutí v ničem nezadá s tím z kavárny.

Co nesmí na stole chybět

Ke kávě nezapomeňte podávat sladký bonus navíc, který je nezbytný pro harmonii chutí. Na „obyčejnou“ sušenku ale zapomeňte, ta váš mlsný jazýček neuspokojí. Sáhněte raději po poctivémkusu moučníku, dortu či zákusku, který znásobí chuť černého povzbuzováku. Platí, že čím víc je káva hořká a silná, tím sladší dezert byste měli podávat. Na prostřeném stole nemohou chybět oblíbené mini zákusky - uvidíte, že po mini trubičkách s krémovou náplní z malého rodinného cukrářství Piaf, kde je pečou podle tradičních a léty prověřených receptů babiček a prababiček, se jen zapráší. Takové malé hřešení v podobě sladkých jednohubek si totiž čas od času mohoudovolit i ti, kteří si jinak úzkostlivě hlídají svou figuru.

Sladké skvosty

Myslíte si, že kupovaným dezertům se ty doma pečené nemohou vůbec rovnat? Tak to se pořádně mýlíte. Anebo jste zatím ještě neměli tu čest ochutnat zákusky a dorty z cukrářství Piaf. Všechny sladké dobroty tady vyrábí ručně a používají naturální suroviny bez chemických přísad a konzervačních látek. Takové totiž chutnají nejlépe a jsou od těch domácích k nerozeznání. Směle je můžeme zařadit do kategorie „exkluzivní“, o čemž ostatně svědčí i to, že výrobky z tohoto cukrářství jsou certifikované. Stačí si tak jen vybrat podle chuti. Ozdobou každé oslavy se jistě stane fantastický dort Napoleon, po kterém se okamžitě zapráší. Není divu, pochoutce tvořené několika vrstvami tenkého listového těsta a nadýchaného krému se těžko odolává. V nabídce však najdete i další světoznámé dorty zdobené ovocem, jogurtem, tvarohem či čokoládou, které jsou připravované v domácím stylu. Mistři cukráři z nich dovedou vytvořit hotové skvosty, na které se už při samotném pohledu sbíhají sliny. A co teprve, až je ochutnáte – jeden kousek vám stačit rozhodně nebude. Nechte si luxusní dezerty přivézt až k vašim dveřím a mlsejte, co hrdlo ráčí!