Zavřít

Štěstí může být skryté i v takových drobnostech jako je posezení u kávy. Máte tohle na paměti i při výběru dárků pro své nejbližší? Podle nás jde hlavně o to, zda si dárek budou moct skutečně vychutnat.

Pokud chcete druhým udělat radost a dopřát jim chvíli potěšení, není nic lepšího, než je obdarovat něčím voňavým a lahodným. Jedlé dárky totiž patří k těm nejvděčnějším – neurazí a nemusíte se tolik bát, že se netrefíte do vkusu.

Pokud jsou mezi vašimi blízkými milovníci kávy nebo čokolády o to lépe. S našimi tipy jim jistě vykouzlíte úsměv na tváři.

Dárky, které potěší každého - zkuste ty, co voní po kávě či čokoládě

1) Dopřejte skutečný požitek z kávy

Káva je velmi oblíbeným nápojem, který dokáže povzbudit. Jistě má každý doma v zásobě nějaký ten sáček s mletou kávou. Není ale od věci svým blízkým pořídit i kvalitní kávu zrnkovou, kterou si mohou před přípravou namlít a vychutnat si čerstvou chuť rozemletých kávových zrn ve voňavém nápoji.

Jestli chcete udělat opravdu velkou radost, sáhněte i po mlýnku na kávu nebo knize, která seznamuje s různými postupy přípravy kávy. Konzumace kávy se pak pro vaše blízké může stát krásným rituálem či dokonce koníčkem.

2) Darujte pralinky s božskými náplněmi

Kávou se člověk moc nenamlsá, a tak pokud svým blízkým chcete osladit život, musíte zabrousit i do jiných vod –čokoládových. Čokoláda je pochutina, kterou neodmítne snad nikdo.

Pokud chcete být originální a nechat druhé, aby měli na výběr, darujte jim belgické pralinky. Na rozdíl od tabulkové čokolády obsahují kolekce různé druhy pralinek s různými náplněmi, a tak člověka obohatí o celou škálu chutí.

Milé je, že můžete využít luxusní dárková balení a vybrat si, zda chcete darovat baleníromanticky laděné, s vánoční tematikou, či zvolit nějakou neutrální podobu pro muže.

3) Lahodný balíček pro blízké či zaměstnance

Nejlépe uděláte, když požitkářský dáreček nakombinujete. Vyberte kvalitní kávu a k ní třeba kolekci pralinek s kávovou náplní, obzvlášť pokud máte ve své blízkosti milovníka kávy. Snoubení kávových a čokoládových chutí nenechá však chladným nikoho.

Dárky, které potěší každého - voní po kávě či čokoládě

Tip:Buďte hraví. Pokud darujete balíček ženě, připojte k němu vlastnoručně vyrobené náušnice z kávových zrn. Pokud darujete balíček muži, vyberte hořkou variantu či něco exotického, co ještě nikdy neochutnal.

Pokud chcete, aby byl dárek personalizovaný, nebo zamýšlíte udělat balíčky pro své obchodní partnery či zaměstnance, pak neváhejte využít visaček, na které nechte umístit milý vzkaz či logo vaší firmy. Možnost takto personalizovat firemní dárky máte třeba u kolekcí belgických pralinek.

Potěšení a dobrá nálada zaručeny

Ať už budete dárek vybírat pro kohokoli, buďte si jistí, že s kávou ani s čokoládovými pralinkami nešlápnete vedle. Jsou to dárky velmi univerzální stejně jako třeba kvalitní čaj, který se rovněž velmi hodí.

Navíc ve všech těchto případech spojujete příjemné s užitečným. Dopřejete obdarovanému chvilku potěšení a zároveň prospějete jeho zdraví. Káva, čaj i čokoláda, jsou-li kvalitní, organismu velmi prospívají a zajistí i dobrou náladu a povzbuzení. Ještě váháte?