Nuova Simonelli AURELIA WAVE T3 - 2 páka

Profesionální kávovar Aurelia Wave s inovativní technologií T3. Technologie T3 Vám dává možnost kontrolování teplot na třech bodech a jejich upravování pomocí LCD displeje. Kávovar disponuje funkcí nezávislého nastavení teplot pro každou hlavu zvlášť a displejem nad každou hlavou, která zobrazuje dobu extrakce.

Pro komfortní našlehání mléka je na kávovaru Milk LED osvětlení trysek páry a trysky páry technologie Cool touch z nerezové oceli potažené teflonem, o které se při šlehání mléka nespálíte, neboť se nezahřeje.

Na levé straně pracovní plochy kávovaru je tryska s horkou vodou a ekonomizérem.

Dostupný v barvách: matně černá, perlově bílá a červená.

Kávovar je možné si prohlídnout po domluvě na showroomu v Praze.

Cena, barva, dostupnost na tel. 608120040

Počet

Technologie T3 nebyla vyvinuta náhodou. Vychází z reálných potřeb trhu s ohledem na další výzkum. Nuova Simonelli brala v úvahu novodobý trend, kdy se baristé v kavárnách snaží pro své hosty připravovat různé výběrové kávy, jejich směsi a ukázat jim tak různorodost plodu kávovníku. T3 není určena jen pro kavárny s takovým záměrem. Konzistence teploty a tlaku (a tedy i výsledného espressa) byla donedávna otázkou čislo jedna a stále není dokonale vyřešena. T3 se dokonale hodí do kaváren s velkou spotřebou kávy či lidem s odhodláním být na trhu nejlepší.

Systém T3 dáva možnosti nastavení:

  1. Teploty vody v hlavním bojleru,
  2. Pro každou hlavu kávovaru samostatný bojler 
  3. Přesně nastavitelnou teplotu hlavy kávovaru podle potřeb baristy.

Nastavování je velmi jednoduché – probíhá pomocí intuitivního displeje a trvá jen několik sekund. Jednoduchost a rychlost nastavení dělá T3 jedinečnou a neopakovatelnou.

Výsledkem je dokonalá kontrola teploty vody během celého procesu extrakce kávy umocněna nepřetržitou kontrolou ve třech bodech, jejichž stav je zobrazován na displeji.

Kávovar disponuje vnější regulací tlaku čerpadla a technologií PULSE JET.

Velkým pomocníkem při šlehání mléka je technologie Easy Cream, která za Vás zpění mléko na cappuccino, nebo další mléčné nápoje, stiskem jednoho tlačítka.

Parametry

2 pákový kávovar T3

  1. 14 litrový bojler
  2. Příkon: 6400W
  3. Rozměry (ŠxHxV): 802x605x537 mm
  4. Váha: 86 kg

Lze objednat se zásuvkou 230V i 380V.