Váš specialista na kávu, čaje a příslušenství

Vážení zákazníci,

 

Vítáme všechny milovníky kávy i dobrého čaje,

  prodejem kávy, čajů a dalších souvisejících produktů se zabýváme již od roku 1998. Jsme nadšenci dobré kávy a čaje, proto vám rádi doporučíme opravdu kvalitní produkty. Každou kávu nebo čaj, který u nás v internetovém obchodě najdete, jsme samozřejmě osobně ochutnali a můžeme vám ji doporučit.

  V našem specializovaném e-shopu najdete kávy ve velkých baleních, vhodné například do gastronomie, ale také vám nabízíme menší balení, vhodné na doma k běžnému použití. Každá káva musí být po vybalení co nejdříve spotřebována, jinak ztrácí důležitou chuť a vůni. K přípravě dobré kávy je potřeba také kvalitní kávovar, o který je potřeba patřičně pečovat. I tyto produkty s příslušenstvím u nás najdete.

  Na našich stránkách mají samozřejmě místo i kvalitní čaje. Ty prodáváme sypané, balené v běžných nebo v hedvábných trojhranných sáčcích. V široké nabídce naleznete čaje černé, zelené, ovocné, bylinkové, ale také bio a kosher čaje. Mnohé z těchto čajů u nás zakoupíte i v moderním designu, v plechovkách, v originálním balení a krabičkách.

  Pokud si nebudete vědět s výběrem rady nebo máte jakékoliv jiné dotazy, tak se na nás můžete kdykoliv obrátit. Poradenství, kvalitní servis a vaše spokojenost jsou pro nás na prvním místě.