Zavřít

Seznam produktů značky Nuova Simonelli

Kvalitní profesionální kávovary Nuova Simonelli jsou nejlepší volbou pro restauraci či kavárnu.

Nuova Simonelli je italská společnost specializující se na výrobu profesionálních kávovarů pro kavárny, restaurace a další obchodní podniky. Společnost byla založena v roce 1936 v městečku Tolentino v regionu Marche v Itálii.

V roce 1950 se společnost začala specializovat na výrobu kávovarů a stala se jedním z nejvýznamnějších výrobců kávovarů v Itálii. V roce 1978 byl vyvinut první model kávovaru Nuova Simonelli, který byl navržen tak, aby produkoval dokonalou italskou espresso kávu.

V průběhu let Nuova Simonelli vyvinula a vyráběla širokou škálu kávovarů, včetně modelů pro profesionální použití i pro domácnosti. Mezi nejznámější modely patří Aurelia, Appia, Musica, Oscar a další.

Společnost Nuova Simonelli si vydobyla pověst výrobce kávovarů s vysokou kvalitou a spolehlivostí. Její kávovary jsou oblíbené u mnoha profesionálních baristů a kaváren po celém světě. Nuova Simonelli se také angažuje v podpoře a školení profesionálních baristů a pořádá různé kurzy a workshopy.

V současné době je společnost Nuova Simonelli součástí skupiny Simonelli Group, která zahrnuje také další výrobce kávovarů a kávových přístrojů. Společnost se nadále zaměřuje na inovaci a vývoj nových technologií a designů kávovarů, aby mohla nabídnout nejlepší možné řešení pro své zákazníky.

Aktivní filtry