Zavřít
Victoria Arduino Black Eagle Maverick Profesionální kávovar do kavárny

Victoria Arduino Black Eagle Maverick Volumetric je profesionální kávovar navržený pro specializované kavárny s vysokými nároky na kávové nápoje. Tento kávovar kombinuje pokročilé technologie s elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování.

Jedním z nejvýraznějších prvků tohoto kávovaru je jeho tvar. Má čisté linie, které dodávají elegantní a moderní vzhled. Kromě toho je vybaven podsvícenými tlačítky, které usnadňují ovládání a vytvářejí příjemnou atmosféru.

Victoria Arduino Black Eagle Maverick Volumetric nabízí také několik pokročilých funkcí. Například je vybavena patentovaným systémem T3, který umožňuje přesné nastavení teploty vody a zaručuje tak konzistentní výkon.

Tento kávovar je také vybaven funkcí Volumetric, která umožňuje přesné nastavení množství kávy v nápojích. To znamená, že můžete snadno a rychle připravit stejně chutný kávový nápoj každou hodinu, každý den. Další výhodou je, že můžete nastavit až 3 různé dávky pro každou hlavu, což umožňuje přípravu různých druhů kávových nápojů v závislosti na požadavcích zákazníka.

Aktivní filtry