Zavřít
Alpro - rostlinné alternativy k mléčným výrobkům.

Firma Alpro je významným hráčem v potravinářském průmyslu, specializujícím se na rostlinné alternativy k mléčným výrobkům. Byla založena v roce 1980 a její sídlo se nachází v belgickém městě Gent. Alpro se zaměřuje na výrobu široké škály rostlinných nápojů, jogurtů, pudinků, krémů a dalších potravinových produktů.

Hlavním cílem Alpro je poskytovat zdravé a udržitelné alternativy k tradičním mléčným výrobkům, které jsou přístupné všem, včetně veganské, vegetariánské a lidem s intolerancí na laktózu. Společnost se zaměřuje na výrobu potravin vyrobených z rostlin, jako jsou sója, oves, mandle, lískové ořechy a rýže.

Alpro je známá svým silným důrazem na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Snaží se minimalizovat svůj ekologický otisk prostřednictvím používání obnovitelných zdrojů, snižování emisí skleníkových plynů a minimalizace odpadu.

Společnost Alpro získala uznání od spotřebitelů i odborníků v potravinářském průmyslu a její produkty jsou prodávány ve velkém množství zemí po celém světě.

Aktivní filtry