Zavřít

Značky

 • Ahmad Tea

  Ahmad Tea

  Ahmad Tea je britská společnost, která těží ze zkušeností čtyř generací v míchání čajů a ochutnávání. Společnost byla založena z vášně pro ten nejjemnější čaj. Dobře víme, že čaj má své čestné místo v každodenním životě v Británii i jinde ve světě.

 • Alpro

  Alpro

  Firma Alpro je významným hráčem v potravinářském průmyslu, specializujícím se na rostlinné alternativy k mléčným výrobkům. Byla založena v roce 1980 a její sídlo se nachází v belgickém městě Gent. Alpro se zaměřuje na výrobu široké škály rostlinných nápojů, jogurtů, pudinků, krémů a dalších potravinových produktů.

  Hlavním cílem Alpro je poskytovat zdravé a udržitelné alternativy k tradičním mléčným výrobkům, které jsou přístupné všem, včetně veganské, vegetariánské a lidem s intolerancí na laktózu. Společnost se zaměřuje na výrobu potravin vyrobených z rostlin, jako jsou sója, oves, mandle, lískové ořechy a rýže.

  Alpro je známá svým silným důrazem na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Snaží se minimalizovat svůj ekologický otisk prostřednictvím používání obnovitelných zdrojů, snižování emisí skleníkových plynů a minimalizace odpadu.

  Společnost Alpro získala uznání od spotřebitelů i odborníků v potravinářském průmyslu a její produkty jsou prodávány ve velkém množství zemí po celém světě.

 • Bazzara

  Bazzara

  Káva Bazzara se praží v Terstu. Bazzara prodává celkem 25 druhů espresso kávových směsí a jednodruhových káv, vyvinutých přímo pro výrobu italského espressa.

 • Bialetti

  Bialetti

  Firma Bialetti je výrobce Moka konvic. 

 • Bristot

  Bristot

  Bristot je káva s atmosférou slunné Itálie. Produkce zrnkové kávy Bristot, která již od roku 1919 hraje důležitou roli v historii typického italského espressa, je zaměřena především na odběratele v gastronomii. Šest základních směsí káv Bristot dává možnost všem typům gastronomických zařízení vybrat směs splňující jejich požadavky.

 • BWT

  BWT

  Best Water Technology

 • Dallmayr

  Dallmayr

  Odborníci na kávu Dallmayr si předávali zkušenosti z generace na generaci, kontakty na nejlepší pěstitele kávy z celého světa, cit pro rozpoznání kvalitní kávy. Denně se upraží asi 200 tun kávy Dallmayr, která se prodává ve speciálním oddělení kávy vlastního Domu lahůdek v mnichovské Dienerstraße, v obchodech s potravinami, v obchodních domech i v předních lahůdkářstvích po celém Německu.

 • David Rio

  David Rio

  David Rio San Francisco je tradiční výrobce oblíbeného indického černého čaje David Rio Tiger Spice Chai. 

 • Dr. Coffee

  Dr. Coffee

  Dr. Coffee je známý svými vynikajícími kávovary, které kombinují nejnovější technologie a design.

  Výrobky Dr. Coffee jsou vyráběny s ohledem na potřeby zákazníků a zaměřují se na kvalitu, spolehlivost a snadné použití. Kávovary Dr. Coffee jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající chuť kávy, což je důležité pro každého milovníka kávy.

  Společnost Dr. Coffee si zakládá na inovacích a neustálém vývoji nových produktů. Věnuje také pozornost ekologickým otázkám a snaží se minimalizovat negativní dopady své výroby na životní prostředí.

 • Filicori Zecchini

  Filicori Zecchini

  Filicori Zecchini

  Firmu Filicori Zecchini založili v Boloni v roce 1919 pánové Aldo Filicori a Luigi Zecchini. Posilovaná o konkrétní zkušenosti získávané den po dni v malém obchůdku v centru města, spoluzakladatelé pochopili, jak důležité je nabízet svým zákazníkům výrobek trvale vysoké a stejné kvality. Proto se rozhodli osobně řídit a sledovat celý výrobní proces, počínaje kávovým zrnkem až k samotnému šálku kávy Espresso. V tomto duchu byla založena firma Filicori Zecchini, která již nebyla pouhým snem a která se rychle stala známou ve městě Boloni jako synonymum pro opravdovou „kávu". Od roku 1919 uplynula dlouhá cesta ale firma je dodnes, o téměř století později, stále řízena stejnými rodinami zakladatelů.Navzdory průmyslovým dimenzím, dosaženým od padesátých let minulého století, zůstala firma věrná filozofii, která slučuje řemeslnickou vášeň s technologickými novinkami, kde však ani zvýšená automatizace nikdy nedojde tak daleko, aby nahradila přímý zásah člověka. Obdobně jako ti, kteří jsou oddáni opravdovému Umění, i my se věnujeme vytváření nezaměnitelných výrobků.

 • Illy

  Illy

  Pražírna kávy Illy v Terstu je jednou z nejznámějších a nejkvalitnější na světě.

 • Jura professional

  Jura professional

  Kvalitní Švýcarské kávovary Jura Professional jsou vhodné do kanceláře, kde zaručí Vám a Vašim zaměstnancům, povzbuzení, a tím i lepší pracovní výsledky pomocí výborné kávy. 

 • KeepCup

  KeepCup

  Designové termohrnky KeepCup nahrazují jednorázové plastové kelímky.

 • Lavazza

  Lavazza

  Káva Lavazza má více jak 110 let zkušeností, stále stejné zaujetí pro mimořádnou kvalitu kávy předávané z generace na generaci.

 • Matcha Tea

  Matcha Tea

  Matcha Tea je nejoblíbenější Matcha čaj v České republice. Čaje jsou v Bio kvalitě a kvalita se pravidelně kontroluje.

 • Monin

  Monin

  Sirupy Monin a dárkové sady na dochucení kávy.

 • Nuova Simonelli

  Nuova Simonelli

  Kvalitní profesionální kávovary Nuova Simonelli jsou nejlepší volbou pro restauraci či kavárnu.

 • Sonnentor

  Sonnentor

  Sonnentor je rodinná firma z Jižní Moravy, která vyrábí čaje a koření v BIO kvalitě.

 • Teahouse Exclusive

  Teahouse Exclusive

  Teahouse Exclusive je čajová společnost, která se specializuje na výrobu a prodej vysoce kvalitních čajů. Společnost byla založena v roce 1993 v Dánsku a postupně se rozšířila do více než 40 zemí po celém světě, včetně České republiky.

  Teahouse Exclusive nabízí širokou škálu čajů, včetně černého, zeleného, bílého a ovocného čaje. Všechny čaje jsou ručně sklízeny z nejlepších plantáží po celém světě a pečlivě vybírány, aby zaručily nejvyšší kvalitu.

  Společnost se také zaměřuje na udržitelnost a etické obchodování, a proto spolupracuje pouze s dodavateli, kteří respektují lidská práva a pracovní podmínky svých zaměstnanců. Navíc se snaží minimalizovat dopad na životní prostředí a podporovat ekologicky šetrné praktiky.

  Čaje jsou vhodné do gastronomie.

 • Tupinamba

  Tupinamba

  Španělská rodinná pražírna kávy Tupinamba.

 • Vergnano

  Vergnano

  Káva Vergnano to je tradice, která sahá až do roku 1882, kdy  Domenico Vergnano  otevřel obchod se smíšeným zbožím ve městě Chieri  blízko Turína. Obchod se brzy začal specializovat na pražení a prodej kávy a tak v třicátých letech rodina zakoupila výrobní závod na kávu a otevřela tři sklady v Itálii. V 70 letech káva Vergnano  potvrdila, že je jednou z nejprestižnějších Italských pražíren kávy výstavbou závodu v Santeně. 

 • Yasashi

  Yasashi

  Yasashii je japonské slovo pro „Jednoduchost“. Proč nazýváme naše čaje Yasashí? Protože jsou jednoduše nepřeplácané mnoha umělými barvivy a konzervanty. Jednoduše vyrobené z bio surovin 

  Proč čaje Yasashí? Protože pro naše čaje Yasashí vybíráme jen ty nejlepší suroviny v kontrolované bio kvalitě. Ať už sladké ovocné čaje, voňavé bylinkové čaje, vynikající zelené čaje nebo intenzivně kořeněné čaje: Všechny naše čaje jsou přirozeně chutné a příjemné – a jsou vyrobeny ze 100% přírodních organických složek.

  Všechny čaje Yasashí jsou vyrobeny ze 100% přírodních surovin a jsou certifikovány BIO pečetí. S transparentním, dohledatelným původem. Plechovka je bez plastu a je recyklovatelná, pyramidový sáček je vyroben z materiálu na bázi obnovitelných surovin.