Bazzara DOLCEVIVACE - 250 g zrnková káva

Dokonalá rovnováha 50% Arabicy a Robusty. Směs s hustou pěnou a velmi výraznou chutí. Příjemná kombinace peckového ovoce, sucharů a pražených arašídů. V aromatické chuti se projevují tóny nezpracovaného pomerančového medu a kandovaného ovoce.

50% Arabica, šlechtěné v Jižní Americe
50% Robusta z orientálních plantáží

Balení: 250 g kávy vhodné na espresso

175,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Planet Coffee má sídlo v Terstu a vyrábí a prodává celkem 25 druhů kávových směsí a jednodruhových káv, vyvinutých přímo pro výrobu italského espresa, určených pro řetězec Ho.Re.Ca. (hotel, restaurant, café-bar).

Z celého světa se dovážejí přímo do terstského přístavu nejkvalitnější odrůdy zelené kávy, které sourozenci Bazzarovi před nákupem osobně vybírají a kontrolují. Uplatňují při tom své dlouholeté zkušenosti, spočívající ve výrobě neměnných směsí nejvyšší kvality s osobitou charakteristikou, která promění každou degustaci espresa v opravdové potěšení.

Jednou ze základních strategií podniku je využívání tradičních řemeslných postupů, s nimiž se pojí stabilita a záruka kvality. K co nejlepšímu dosažení tohoto cíle používá Planet Coffee tři ryze italská tradiční zařízení na pražení kávy. Díky zkušenostem „mistrů pražičů“ tak vzniká produkt, který plně odpovídá pojmu „Made in Italy”.

Řemeslná kvalita „na míru“ je jednou z  charakteristik, která podnik odlišuje od průmyslové výroby: káva, vždy čerstvá, pomalu pražená tradiční metodou, spojená s pojmem kvality pro skvělé espreso v italském stylu.


Tím, že se podnik orientoval na vývoz, se stal prostřednictvím dovozců a výhradních distributorů přítomen ve více jak dvaceti zemích, ve kterých se každým rokem podávají miliony espres a cappuccin Bazzara a Brasiliana.

Pro sourozence Bazzarovy je hlavním cílem šířit po světě espreso a cappuccino jako symbol italského životního stylu.

xBA0002Z250

Mohlo by vás také zajímat