Nuova Simonelli AURELIA II T3 - 2 páka

AURELIA II je tak dokonalá, že byla zvolena za oficiální kávovar Mistrovství světa baristů (2012-2014). AURELIA II je vhodná pro práci profesionálních baristů, garantuje nejvyšší možnou konzistenci práce s ohledem na přesnost, kvalitu extrakce a flexibilitu nastavení.

Cena, barva, dostupnost na tel. 608120040

Počet

Technologie T3 nebyla vyvinuta náhodou. Vychází z reálných potřeb trhu s ohledem na další výzkum. Nuova Simonelli brala v úvahu novodobý trend, kdy se baristé v kavárnách snaží pro své hosty připravovat různé výběrové kávy, jejich směsi a ukázat jim tak různorodost plodu kávovníku. T3 není určena jen pro kavárny s takovým záměrem. Konzistence teploty a tlaku (a tedy i výsledného espressa) byla donedávna otázkou čislo jedna a stále není dokonale vyřešena. T3 se dokonale hodí do kaváren s velkou spotřebou kávy či lidem s odhodláním být na trhu nejlepší.

Systém T3 dáva možnosti nastavení:

  1. Teploty vody v hlavním bojleru,
  2. Pro každou hlavu kávovaru samostatný bojler 
  3. Přesně nastavitelnou teplotu hlavy kávovaru podle potřeb baristy.

Nastavování je velmi jednoduché – probíhá pomocí intuitivního displeje a trvá jen několik sekund. Jednoduchost a rychlost nastavení dělá T3 jedinečnou a neopakovatelnou.

Výsledkem je dokonalá kontrola teploty vody během celého procesu extrakce kávy umocněna nepřetržitou kontrolou ve třech bodech, jejichž stav je zobrazován na displeji.

Parametry

2 pákový kávovar (verze DIGIT a T3)

  1. 14 litrový bojler
  2. Příkon: 4500/7300W
  3. Rozměry (ŠxHxV): 82x57x57 cm
  4. Váha: 85 kg    

Katalog ke stažení AURELIA 2

Nuova Simonelli