• Sleva!

Čajová květina Matcha Tea zelený čaj 30 x 2 g + šejkr S500 ZDARMA

Akční set čaje Matcha s šejkrem Matcha Tea S500 ZDARMA

Matcha je 100 % jemně mletý japonský zelený čaj. Jedná se o nejnáročnější zpracování čajovníku čínského , kdy je plantáž 4 týdny před sběrem lístků z 90 % zastíněna. Po smíchání prášku Matcha se studenou nebo teplou vodou získáte až 10krát silnější a nutričně výživnější nápoj než je kvalitní sypaný zelenéný čaj. Matcha Tea je balen do 2 gr jednoporcových sáčků.

Balení: 30 x 2 gr sáček 

Obsah šejkru: 500 ml

Šejkr je testovaný pro styk s potravinami a neobsahuje nežádoucí látky jako BPA. Vhodný do myčky či mikrovlnné trouby. Pasuje do držáku na kole či v autě. Šejkr s prostorem až pro 5 sáčků Matcha Tea.

Akce platí do vyprodání zásob.

299,00 Kč Ušetříte 20,00 Kč
279,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Pravidelné pití Matcha Tea Vám dá obrovské množství:

- antioxidantů (chrání Váš organismus před působením volných radikálů)

- silně povzbudivý účinek (srovnatelný s kávou, trvající však podstatně déle cca 3-6 hodin).

- obsahuje katechiny EGCG (Epigallocatechnin-3-Gallo). Ty zabraňují tvorbě nových tukových buněk, zrychlují metabolismus a pomáhají při spalování tuků.

Téměř 800 let byl Matcha tajným a privilegovaným čajem mezi japonskou elitou. Teprve v 21. století zažívá svou revoluci. Dodnes se jedná o nejsofistikovanější pití čaje, jehož příprava má svůj vlastní čajový obřad. Naší úlohou je představit zejména pozitivní účinky pití čaje Matcha pro zdraví. Čaj Matcha je dovážen přímo od japonského producenta v BIO kvalitě a je balený do jednoporcových 2g sáčků. To zaručuje konstantní kvalitu Matcha v každé porci a usnadňuje tak způsob přípravy. Porci svého Matcha je tak zákazník schopen mít vždy u sebe, např. v práci, při pracovní cestě, ve fitness centru apod. Sáček se jednoduše a důkladně promíchá s teplou či studenou vodou - doporučujeme použít šejkr nebo láhev a ne lžičku. Takto jednoduše do sebe dostanete obrovskou dávku antioxidantů, důležitou aminokyselinu L-theanin a katechinů.

xMA0002+S500

Mohlo by vás také zajímat