Harney & Sons Earl Grey Supreme 50 pyramidových čajů

Pro znalce čaje Earl Grey nabízíme prvotřídní Earl Grey Supreme, který se skládá z vyšší třídy čajů s přísdavkem Ceylon Vintage Silver Tips. Většina našich zákazníku se už nikdy nevrátila k běžnému čaji Earl Grey poté, co ochutnali tento prvotřídní čaj. Pokud milujete bergamot a jemný čaj, tento je právě pro Vás.

Balení: sáček obsahující 50ks hedvábných sáčků

649,00 Kč
S DPH
Počet
Není skladem

John Harney společnost koupil v roce 1970 od starého čajového mistra - Stanleyho Masona. Ten Johna po několik let učil umění znamenitého čaje. Učil ho, že nejlepší čaj je ze sypaných lístků a vštěpil mu myšlenku, že pokud chce vyrábět sáčkový čaj, musí být z bohatých a velkýck lístků.

John si roku 1983 založil vlastní společnost a postupně začal měnit celý čajový průmysl. Jeho heslem bylo:"Prodávat výborný čaj za cenu, která z něj činí každodenní luxus." Pomalu ale jistě pak začaly jeho čaje objevovat gurmánské obchody jako Williams Sonoma i významné hotely jako Ritz Carlton.

V roce 2005 zvolil časopis Bon Appetit Johna Harneyho coby nejlepšího "umělce v oboru potravin". Časopis ocenil Johnův přínos pro čajovou kulturu v USA a to, že nabízí čaje v "umělecké" kvalitě za dostupné ceny.

Mezi mnoha hotely, které dnes nabízí tyto čaje byl i hotel Dorchester v Londýně, který v roce 2007 vybrali maskovaní degustátoři jako vítěze "čajového Oscara", ceny Top London Afternoon Tea Award.

xEB50506